| Skyy a întrebat:

Dati-mi si mie programe de desenat anime....mai simplu de utilizat. Dau funda :*

4 răspunsuri:
| レクス a răspuns:

Bunăă!
Cel mai bun program pentru a desena anime se numeşte Paint Tool Sai şi e uşor de folosit.Mai poţi incerca şi Photoshop, dar eu una prefer Sai.
Baftă!

| 0x11111051 a răspuns:

De desenat anime nu am vazut niciodata. Dar prin photoshop se primeste. Pe net, sunt lectii care te invata sa desenezi manga. Dar ca sa o desenezi, cel mai bine se primeste cu foaia si creionul.

| MariMariaMariuca a răspuns:

Paint tool sai e destul de simplu. Sau photoshop. Sau pentru munca serioasa Manga studio. Sunt și tutoriale pe internet dacă ai probleme. Bafta! happy

| Buciuman_Darius_1990 a răspuns:

Desenatori.ro dar nu e program