| Andrei1235708 a întrebat:

DAU FUNDA!
Am un volan Genius pentru pc destul de vechi care nu se mai roteste bine deloc dar este detectat foarte bine de pc. As vrea sa-i iau piesele si sa construiesc cu ele un volan mai bun. Imi puteti da niste sfaturi?

P.S. : model volan-Genius TwinWheel FF

1 răspuns:
| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

Doar cu piesele lui nu vei putea constru altceva decat Genius TwinWheel FF...ce iti pot recomanda este sa il desfaci si sa descoperi de ce nu se mai roteste cum trebuie si eventual sa adaugi cv vaselina daca este cazul

Funda?