| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA.Auziti,stiti jocul minecraft? eu joc pe net, dar de fiecare data mi se blocheaza dupa ce fac vreo 5 pasi si trebuie sa astept cateva sec sa-si revina, stiti cum pot sa fac sa nu mi se mai blocheze? eu am Ultimate 7 34 bytes. DAU FUNDA!

9 răspunsuri:
| cagulatu a răspuns:

Incearca setarea programului din task manager pe Real Time.

| an4rei a răspuns:

Eu sunt pe chrome

| luc a răspuns:

Cel mai probabil este din cuza netului.

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Cred ca ai calculatoru bun dar intelegeti si joi MC-u(minecraftu) e facut in JAVA si necesita multe resurse.

| Valy800 a răspuns:

Sper ca nai net de la erdeesi laughing ca au si iei un net de sara apa rolling on the floor

| Danzzz55 a răspuns:

Apasa f13 laughing

| klausvd a răspuns:

Apasa f11 e fullscreen. reduce repede lagul. funda daca merge big grin

| TntMan a răspuns:

Poate ai virusi pe net sau ceva

| Belzebuty a răspuns:

Pai incearca cu Opera ca si browser ca si eu tot Opera il am