| LDCCristi a întrebat:

DAU FUNDA! Bag cablu de date telefonul se incarca face Beep dar nu mi-l recunoaste pc-ul zice sa instalez hardware.am instalat si tot nu merge zice ceva a hardware problem nu stiu cum. Ce poate fi?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca spuneai si ce telefon ai era mai bine.

| LDCCristi explică (pentru darrio2007):

Samsung Omnia 18350. E pe Windows Phone.Din cate am inteles trebuie sa instalez un Cd-rom asa zice cand dau Next next la hardware.Ce cd rom?

| blaablaablaaa a răspuns:

Asa facea si la mine inainte iar dupa ce l-am bagat in alt USB a mers.

| MozZatY a răspuns:

Schimba usb-ul si dupa ce bagi cablul, nu-l scoti pana nu-ti spune ca driver-ul a fost instalat.