| DIIMIIM a întrebat:

Dau FUNDA celui care imi spune cum sa fac sa dispara/sa scap de reclamele alea care apar la blogspot la meniul administratorului..acolo la postari, comentarii, design..se incarca pagina..si apoi in 2 sec apar reclame si nu pot sa fac nimic

cum scap de ele?

dau funda!

1 răspuns:
| R0VER a răspuns:

Eu am scapat pe un forum, si acum stiu sa scap de ele pe orice platforma customizabila. dar e dificil de explicat. am facut asta chiar doua zile in urma. insa am vazut un inconvenient. a ramas loc gol acolo; sa vad daca se poate implementa ceva imagine, daca nu swf.
oricum, tot ce faci, e din css