| Mada2799 a întrebat:

DAU FUNDA! Mi-am cumparat un aparat foto si de la un timp nu se mai deschide. Bateriile sunt bune si nu i-am facut ceva ca sa il stric. Pur si simplu nu se mai deschide. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| RaraSeeDY a răspuns:

Pai problema este ca s-a stricat!
Fugi cu el urgent la garantie sau dul la reparat!
Are o problema la circuite si nu ii da voie sa mai primesca curent pentru deschiderewinking

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Il mai ai in grantie daca da du-te cu el si vezi ce si cum. Este posibil ca vreun contact ceva din el sa so fi bulit. Si asa cu ochiu liber nu ai cum sa vezi numai prin tester.

| Ingeriaurii55 a răspuns:

Stii cum se deschide? Poate e descarcat. Pune-l la incarcat.