| ionutzzzu a întrebat:

DAU fundita! de ce imi fasaie winampul dupa ce pun pauza si dau play? se aude un fasait uratsadsadsadspuneti-mi si mie cum pot sa il facbig grin

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Reinstalează winamp-ul! Şi ar trebuiu să meargă.

| bestmusik a răspuns:

Cred ca e din cauza unei erori... daca il dezinstalezi si il instalezi iar o sa-ti mearga.

| Sorinna a răspuns:

Si mie mi-a fasait winamp-ul la pauza sau la radio. Am observat ca, atunci cand ascult muzica pe casti nu fasaie. Posibil este din cauza boxelor. Daca vrei un player mai bun iti recomand VLC.