| ChrishaChry a întrebat:

Dau fundita! love struck. Cum afli parola de mess(fara ghicit) a cuiva fara sa descarci programe sau sa intri pe site-uri infectate cu virusi? :d

10 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Parola de yahoo NU poate fi sparta. Nici cu programe, nici cu situri cu virusi, NU se poate, intelegeti o data pentru totdeauna.
Parola de messenger cel mult se poate fura, dar pentru asta iti trebui acces la calculatorul lui si un soft care sa o fure (gen keylogger).
Eu zic sa cresti mare si sa-ti vezi de treaba.
Un an nou minunat.

| Stelutssa a răspuns:

Singura nu poti, eventual daca iei legatura cu un hacker.straight faceAm incercat si eu singura, dar... Oricum mai bine nu incerca sa spargi parola cuiva pentru ca e ilegal si poti avea alte problema...

| MelissaGreenEyes a răspuns:

Am eu o alta ideelaughing cand intry in yahoo messenger acolo unde ecry id si parola mai jos scrie "forgot your passowrd?" si dai click acolo. Dai "next" apoi tastezi id persoanei aceleia mha rog. Scry codu ala si iti apar niste intrebari(intrebarile de siguranta pe care le alegi cand iti faci id. Daca cunosti bine acea persoana ii poti schimba parola. De ex eu puteam sa-i schimb parola lu' 1 daca stiam cum se numeste cainele luithinking
Sper ca te-am ajutat
Succes in continuare!

| abstract3D a răspuns:

Stiam ca este un program yahoo messenger password show probat suta la suta de mine si functional descarca-l (poti afla parola doar daca se logheaza cienva la pc tau asa nu merge parola ti-o stocheaza pe un text document din partitia c cam unde e windowsul

| abcdefgh a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar nu se poate asa cevabig grin Si nici macar cu programe nu se poate.Cred ca trebuie sa fii hacker ca sa poti face asta.(Cred!) Hacker = înseamnă cineva care sparge calculatoarele. Printre programatori, cuvântul înseamnă un bun programator. Dar cele două înţelesuri sunt conectate. Pentru programatori, "hacker" înseamnă meşteşug în cel mai literar sens: cineva care poate face un computer să facă ce vrea el-- indiferent dacă computerul vrea acest lucru sau nu.

| Ayumha a răspuns:

Pai exista o metoda, de fapt mai multe.
1. Daca acea persoana iti este apropiata pui sa se logheze la un calculator si dai pe save password de la mess... poate uita sa schimbe alea.
2. Poti sa eu schimbi
3. Uite un tutorial care iti arata mai bine.
http://www.youtube.com/watch?v=LTt8ZpiVOFo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate asa cred si eu nu trebuie sa fii sef de calc ca sa poti asa ceva

| Andrei900Boss a răspuns:

Stiu cum cum pot intra la unul in pc si dai unde vezi parola la ala din pc nu stiu da ca are virusi dar incearca Constrol de la distanta si o sa vezi multe versiunii si afli toate parolele de la pc victimei doar cine il prostesti sa zici intra ca e joc si sa fie pe youtube cand descarci programul iti mai da un program de hackerii dai programul ala ala apasa si afli id si parola o pui tu de la constrol de la distanta poti treansfera fisiere etc si ala nu stie ce program ai tu constrol de la distanta si afli parolele uite un link youtube https://www.youtube.com/watch?v=J7HbNZrQQzk

| kent_3680 a răspuns:

Numai hackerii americani au putut face asta dar au fost arestati asa ca nu incerca asa ceva.