| W0Lf4NdR3i1985 a întrebat:

Dau la schimb Iphone 3 cu Samsung Galaxy S lll. Cine doreste scrieti-mi!

6 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Ce defectiune are?

| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a răspuns:

Thoaamne nu fiti idioti. Nu se merita! Ganditiva Galaxy S este peste iphone 4 iar S2 este peste 4s.Sar putea face schimb iphone 5 - galaxy s3, dar in nici un caz iPhone 3! Thaomne inca mai rad de la aceasca,, intrebare''

| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a răspuns:

Ba eu nu vreau sa se fraiereasca singur, cand poate sa primeasca ceva mai bun de ce sa il dea pe o vechitura zic eu.Tie nu tiar fi convenit sa iti dea cineva un iPhone3G (max 8 milioane mana a doua)pe un S3.(20 si cv de milioane).

| TeRogImiDaiFunditaTeImPlor a răspuns:

Asa vin si eu sa dau un Galaxy S gt i9000 pe un iphone 4s sau HTC One x(daca nu S3) pai nu...

| W0Lf4NdR3i1985 explică:

Dar ai Samsung Galaxy S III? Iphone-u e aproape nou n-are nici o defectiune.

| W0Lf4NdR3i1985 explică:

Ba daca omu vrea sa-l dea care-ti este problema?