| CuloriHD a întrebat:

Dc cand intru in %appdata% >. minecraft > bin nu imi mai apare minecraft jar am instalat si minecraftul din nou si tot nu merge
cine da cel mai bun raspuns ii dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Planta55 a răspuns:

Depinde de versiune daca folosesti 1.6-1.6.1-.1.6.2-snapshotul 13w03(1.7)
minecraft.jar il gasesti in %appdata%-. minecraft-versions-versiunea care o folosesti de exemplu 1.6.1-1.6.1.jar

3 răspunsuri:
| valintinvalic2011 a răspuns:

De obicei la windows 7 se scrie sfirsitul la ceva de exemplu (minecraft.jar pur si simplu minecraft ) la unele windows xp apar poate si la 7 nu stiu intra in %appdata%. minecraft /bin /si vezi minecraft ca sa il deschizi ai nevoie de arhivator rar sau zip daca spui ca nu il gasesti atunci cum merge minecraft?:d

| valintinvalic2011 a răspuns:

Ma scuzi la windows 7 nu se scrie happy

| MasterXXL a răspuns:

Ce versiunde de mc ai? -_-
1.6/.x e schimbat! Cauta pe youtube ce naiba e asa greu?