| AlexTzuku a întrebat:

Dc dupa ce am instalat windows 7, nu ma mai pot conecta la internet. Inainte de a instala windowsul mergea...
Zice ceva de troubleshoot si adaptor. HELP
Funda

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai instaleaza-ti driver-ul la placa de retea!

| AlexTzuku explică (pentru Jipa95):

Daca nu am net de unde il descarc?

| MskDesign a răspuns:

Instaleaza-ti driverul de retea. Ace3st driver il gasesti pe site-ul oficial al producatorului placii de baza sau daca ai cumparat placa noua cu cd-ul care ti-a fost dat.

| RaduTN a răspuns:

Nu ai driverul placii de retea instalat si nu te poti conecta la internet fara, il descarci de pe siteul producatorului.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Ai o placa de retea, trebuie sa instalezi driverul pentru ea; daca nu gasesti nimic poti lua de pe net driver booster si scanezi si instalezi cu el. Vezi daca exista driver pentru win7.

| AtomiculXXX a răspuns:

Instaleaza driver`ul de retea