| CataLyNh0 a întrebat:

De cateva zile am probleme cu netul, cu placa de retea, cred ca trebuie sa-i instalez driverul.Eu am placa de baza P4M800PRO-M si am si ceva drivere pe cd-uri de la Asus, Motherboard si LG.
Stie cineva cam ce driver mi-ar trebui? Mentionez ca nu-mi merge netul pe Pc, doar pe telefon, deci nu pot descarca driverele de pe net. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Love4Music a răspuns:

Ce windows ai? Si pe cati biti?
Placa de retea e integrata in placa de baza?

| Love4Music a răspuns:

Incearca-l pe asta:
https://driverscollection.com/? file_cid=42140335116c53d0b8c59fcafbb

| CataLyNh0 explică:

WindowsbXp Sp3, 32 biti si da, placa e integrata in aia de baza.