| msamy a întrebat:

De cati gb trafic de internet credeti ca ar fi nevoie pe luna pentru browsing moderat(2-3 ore/zi) pe youtube. facebook,e-mail,stiri, bloguri si pentru cateva aplicatii care necesita conexiune la internet?
Vreau sa fac un abonament doar pentru internet(pentru tableta 3G, laptop)si nu stiu ce oferta sa aleg.

Răspuns Câştigător
| MihaiEdy1993 a răspuns:

5gb sunt suficienti.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de tine asta. Dacă ai obiceiul să descarci mult atunci un 5 Gb trafic ar fi cam cel mai ok. Dacă nu și 1Gb trafic e minunat.Dar dacă ai abonament de la RDS de 100mb download ar trebui să ai și un stik gratuit(bine la tine va fi doar cartela de inernet că nu cred că ai ce face și cu stikul). Succes. Dacă vrei îți donez eu abonamentul meu pe Vodafone cu internet pe stik de 1Gb trafic ce te costă 9€/lună și funcționează bine(am 7.2 Mb download și uneori chiat 8 sau 9). Succes