| AgavriloaeiAndrei99 a întrebat:

De ce apare si cum se rezolva eroarea cu KERNEL_DATA_INPAGE_EROR?
La anumit perioade(20min-1h) dupa pornirea calculatorului acesta se opreste aparand acea eroare ( imi zice sa dau prin safe mode si imi mai apare un cod jos ) am incercat sa o rezolv de 3 zile si nu am reusit.
Funda pentru raspunsul care ma ajuta ^^

3 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Schimba-i windows-ul, sau reinstaleaza-l, si instaleaza corect toate driverele, si nu o sa mai ai eroarea asta!
P.S Bai fratilor, lasa-ti link-urile, ca nu lamuresc cu nimic problema, e usor sa dai copy/paste! laughing)))))))))))

| AleXzpm a răspuns:

Salut.
Este blue screen, nu?
http://answers.microsoft.com/......9d5d00b65d

Spor!