| F._Florea_Daniela_1995 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa imi copiez pozele de pe telefon ( iPhone 4 s), se copiaza folderul gol.?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Ca ai ishit laughing treci pe androidwinking

| soloangel01 a răspuns:

Mi se pare ca nu merge sa copii sau sa muti fisiere pe IOS de pe alt sistem de operare (windows, android, ubuntu etc.). Merge daca ai Iped sau laptopuri dinalea, nici nu stiu cum se cheama. Iphone este o platforma pentru cei care isi permit sa aiba in casa mai multe telefoane si tablete/PC-uri de la aceiasi marca.