| Marius1789 a întrebat:

De ce când am vrut să-mi reinstalez Windows-ul de pe stick după ce și-a dat restart pc-u, mi-a intrat înapoi în instalare înloc să continue?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta pentru ca biosul buteaza automat de pe stik, muta optiune a doua usb

| adagioanonim a răspuns:

Cand instalezi windows-ul de pe stick la fiecare restart trebuie sa scoti stick-ul din portul usb. Dupa ce isi da restart si continua instalarea poti sa-l bagi.Asa se face la instalarea de pe stick. Funda?