| Alexandru_Trufan_1996 a întrebat:

De ce cand deschid calculatorul se incarca windows si apoi apare negru si nu mai merge oricat as astepta?

3 răspunsuri:
| Andreyok a răspuns:

Daca schimbi windowsul si apare la fel, ai componente defecte. cel mai probabil placa video.

| IonutGaby a răspuns:

Trebuie sa instalezi Windows-ul din nou, acesta care il ai acuma nu mai merge si nu poti face nimic, doar sa reinstalezi Windows-ul.

| OsOcAr a răspuns:

Posibil ca a zburat windows-ul sau HDD
sau Motherboardul nu se stie sunt putine Simptome big grin dar tu incearca sa schimbi windowsul