| LuisEdward a întrebat:

De ce cand deschid pc mi se restarteaza de fiecare data?

5 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Variante ar fi destule, urmeaza sa-ti pice sursa, prea mult praf in comp, windowsul este obosit si/sau terminat.Trebuie sa verifici fiecare din aceste cauze si eliminandule pe rand ...gasesti solutia! Succes!

| AstaMicu a răspuns:

Depinde!
Ca sa nu ai batai de cap ti-as recomanda sa reinstalezi windosul!

| paulpaul25 a răspuns:

Poate ai un virus numit "Ecran Albastru" si trebuie sa iti reinstalezi windowsul

| georgecl a răspuns:

Curentu` slab...

| Alinutzaa95 a răspuns:

Are praf...desfa ala din spate de la centrala si aspira inauntru.
Asha ma patin si eu.
Funda?big grinbig grin
Baftabig grinbig grin