| CocaColaKerry a întrebat:

De Ce cand downloadez de pe net messenger 12 trebuie sa instalez dupa ce l-am luat un program care zice sa ma deconectez de la net si dupa zice setup error. Dar cand instalez alt program imi intra in mess si cand vorbesc cu cineva imi iese din mess. Ma ajutati plsss Dau funda+vot!

1 răspuns:
| Florinel1997 a răspuns:

Daca nu la-ai scos de pe siteul original nu e bun dar daca l-ai scos de pe site-ul original e bun dar nu ai net framework si java ai win 7? sau xp?