| VvladCobianu a întrebat:

De ce cand joc metin2 fun cand ma conectez scrie eroare la conectarea la server si cand reusesc sa trec de asta dupa ce joc un pic ma scoate si ma da din nou de la login?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti prostlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mereu imi da erore la conectare dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu cred ca fac ceva la joc
ce lv ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi da la fel crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie merge mult si bine

| Albert9928 a răspuns:

Si eu la fel cand intru imi da eroare la conectare la server. mie nici odata nu mi-a dat sa joc deloc

| alexutz_3714 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie si l-am reinstalat si a facut mai rar.Incearca si tu poate o merge.happy

| TudoriKKa a răspuns:

La fel patesc si eu va rog scrieti un raspuns bun poate neo ajutaaa