| Acces a întrebat:

De ce îmi apare asta când intru pe Facebook? Thanks For Your Help

We’ll take a look at the documents you submitted and get back to you. If we need more help confirming your name, we’ll reach out for additional documentation. Funda dak îmi răspundeți

2 răspunsuri:
| MMDani a răspuns:

Verifica sa vada daca esti o persoana reala si nu e un cont fals. Daca apare ce ai scris tu, inseamna ca deja ai trecut prin procesul lor.

Poate să ceară și o copie dupa buletin, in care sa ti se vada doar numele si poza.

| CranK71 a răspuns (pentru MMDani):

Am si eu problema asta, cum pot sa le dau copie dupa buletin? ca nu inteleg nimic...