| Larisaaaa a întrebat:

De ce imi apare notificare pe fb, cand isi pune un prieten intr-o relatie? straight face ...De mai multe ori mi s-a intamplat.
Cum setez sa nu-mi mai apara?

5 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Il ai la prieteni apropiati, la prieteni cu steluta

| xBlackDreamx a răspuns:

Poate ii ai la prieteni apropiati?

| Larisaaaa explică (pentru xBlackDreamx):

Nu. Nu ii am la prieteni apropiati, nici macar nu vorbesc cu ei...de aceea nu inteleg de ce.

| marian5693 a răspuns:

Probabil il urmaresti. Cand ii dai cuiva o cerere de prietenie sau ii dai accept la cerere automat il urmaresti. Intra la acea persoana pe profil si ai un buton "urmaresti"(sau follow in engleza). Dezactiveaza-l si nu o sa iti mai apara nimic de la persoana respectiva.

| barbie2000 a răspuns:

Pentru ca iti place si tie de ala si atunci te anunta ca e luat! Poti sa fii cu mine sunt supeeer smecher chiar daca sunt mai in vasrta! ai vrea tu sa ma ai!