| marga09 a întrebat:

De ce imi dispare imaginea de pe desktop?sad sta ce sta si apoi dispare si ramane desktop'ul negru!thinking

17 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pentru ca ti-ai luat undateurile de pe net si automat ti-a recunoscut windows-ul ca fiind unul piratat (fals), ti-a aparut porcaria aia cu genuine.

| Vizitiul a răspuns:

Este un program care dupa instalare si un restart iti valideaza windows-ul, si anume, Windows NT Command Script, cauta pe google, iar daca nu te descuri, daniel_suciu90.

| Slavic a răspuns:

Buna.

Uite da 2 clickuri pe imagine apoi da pe Click 2 pe imagine si da la Stabilire ca fundal pentru spatiul de lucru sper sa meargawinking

Pa, pa.

| alecs871 a răspuns:

Aceeasi problema am si euhee hee, imi apare negru desktop-ul, imi apare in apare in dreapta jos faptul ca am windows-ul piratat... Dar deja m-am oobisnuit, daca pun o poza, dupa un timp sau dupa ce dau restart se face negru big grin

| Bàà_Cosmin_1999 a răspuns (pentru alecs871):

Asa am si eu doar ca eu daca vreau sa dau click dreapta pe desktop nu-mi apare refresh, properties si celelalte se face direct negru si dispare tot dupa 2 secunde apare.Ce sa fac?

| Alina_5575 a răspuns:

Am avut aceiasi problema si eu dar mi-a reinstalat windows`ul cineva si nu mai am problema astawinking

| marga09 explică:

Da intr-adevar What_the_hell_is_your_problem_ si nu pot face nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vrea sa scape de genuine va ast pe id: bondar. mircea

www.mirceabondar.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows epiratat si mai lasati si tu un numar sa poti fi contactata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare dc imi dispare imagine neagra daca stiti contactatim ape id asta nicusornicu43

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dc imi dispare img de pe desktopcrying pls help careva o idee cevacrying

| zuzu_3087 a răspuns:

Asa patesc eu cand imi intra cineva de pe alt pc in pc meuhappy...acum nu stiu la tine dcsad

| bIjuUu a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si mi-am reformatat pc-u si acum nu mai am problemehappy

| ANNIE ARE A OK!Smooth Criminal a răspuns:

Probleme technologice, pui din nou poza dorita!

| ANNIE ARE A OK!Smooth Criminal a răspuns:

Probleme technologice, pune din nou poza si daca mai face asa tot asa fa!

| fredisimba a răspuns:

Cum reinstalezi windowsul? merge de la windows XP pana la 8 sau pana la 7 cat e? am windows 7 Ultimate si vreau sa reinstalez windowsul ca sa se salveze poza, imi trebuie un stick cu memorie ca sa bag ce am in PC pe el? sau mi se salveaza? Va rog help

| NumeDeNumeXd a răspuns:

Pai e normal. Daca ai windowsul piratat asa face. Reinstaleaza windowsul si iti va merge. bft. Fundita?