| adriangabor92 a întrebat:

De ce imi merge greu internetul?

Răspuns Câştigător
| ed23tm a răspuns:

Tie virusat compul de aia merge greu netul!

7 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Pentru ca tu esti bebelusul din "Familia De Ce"(care rula pe FoxKids-->Disney Channel de azi) si intentionat iti merge greu internetul ca sa ai tu ce intreba pe acest sitehappy

Intrati pe profilul lui si vedeti cate intrebari de genul asta a pus(si va mai pune sigurbig grin). Poate ca o fi si el curios, poate nu stie, dar eu zic ca are si el o varsta si d-aia...

| LNK a răspuns:

Salut!
Probabil ai o viteza mica, sau poate calculatorul tau e prea incarcat cu programe si afecteaza viteza. E logic ca daca ai multe programe instalate care ruleaza in acelasi timp, browser-ul va raspunde mai greu.
Succes! happy

| Alex_2741 a răspuns:

Poate ai mai multe programe care functioneaza in acel moment si din cauza aia sa-r putea sa iti mearga greu happy Netul happy... sau poate e prea incarcata reteaua happy. si mai depinde si cate Taburi deschizi happy in Interenet happy.

| vlaaddd a răspuns:

Probabil ca ISP-ul tau are probleme sau nu ai destula banda / peering.

Ce provider ai?

| Ark3Best a răspuns:

Ca e prost, ai viteza mica, stai la naiba etc S:

| cres a răspuns:

Because este prost