| anonim_4396 a întrebat:

De ce imprimanta mea scoate tot numai alb negru si nu color? imprimanta mea e HP Deskjet D1600 series am umblat si la settings si e setat pe color dar ami scoate alb negru poate e de la cartus sau nu stiu exact.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Mai ai culori in cartusul color?

| LaLaura a răspuns:

Sunt 3 motive de ce nu iti merge sa imprimi color :
1- nu mai ai tus color.
2- s-a uscat tusul in cartus
3 - cartusul de la color nu mai e bun.

Daca nu sti sigur ce are ( dintre cele 3), poti sa te duci unde se incarca cartusul, acolo o sa iti spuna sigur ce problema are.

| K0sti a răspuns:

Pai de ce sa stii! Cartea aia de la imprimanta ai citit-o vreodata!
Va luati scule, da habar nu aveti sa le folositi! Rusinos!
Ai cartusul gol, sau ai duzele infundate!