| CuloriHD a întrebat:

De ce la minecraft versiunea 1.6.2 mi se blocheaza dupa 2 sec dupa ce intru si la versiunea 1.5.2 imi merge plzz ajutatatima si daca se poate cum as putea sa rezolv problema/

Dau funda+vot

2 răspunsuri:
| Fineas_Gavre_1980 a răspuns:

Incearca sa iti faci update la Java(Mojang a eliminat suport pentru un tip de Java mai vechi). Apoi configureaza minecraft-ul la setarile minime(settings->video settings)
Funda?

| BONDvagaBOND a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/