| benetton a întrebat:

De ce mi se inchide telefonul singur chiar daca am multa baterie? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alex:) a răspuns:

Si mie mi se mai intampla la un Samsung J700v, il am de 2 ani si am joc la baterie, nu face contact. Eu mi-am pus un carton micut in spatele bateriei si imi merge struna.

12 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

In general se intampla asta la symbian, isi da singur restart pentru eliberarea memoriei ram!
Nu este nimic grav, se intampla asta daca instalezi prea multe app sau nu le inchizi pe alea care le ai!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Se misca bateria.

| JeSa a răspuns:

Cred că, are deaface cu sistemul intern de funcţionare al telefonului; presupun că/poate a fost scăpat jos şi s-a dereglat, neajungând să mai facă contact.
Te-aş sfătui să te prezinţi la "centrul lor", pentru reparaţii de tel. mobile.
Baftă!

| BRG a răspuns:

Poate fi un contact imperfect în aparat, bateria poate nu face contact, sau posibil să ai un scurt dar care doar a dezlipit o piesă care nu a arso, mergi cu telefonul la cei din pasajul obor, și te rezolvă. Succese.

| primaru a răspuns:

Are joc bateria bagao foaie intre baterie si telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un Nokia 5130 de 1 an si acum cateva zile mi s-a inchis singur si de atunci cand il deschid nu dureaza 2 minute si se inchide la loc...nu este din cauza bateriei deoarece am schimbat-o si tot la fel face asa ca am consultat niste prieteni si mi-au spus ca este din cauza softului

| benetton explică:

Dap...telefonul e samsung si 700

| s62sony a răspuns:

Contact imperfect al bateriei cu sloturile care vin din tlf.

| raulpop a răspuns:

Ai cumva Sony Ericsson?
Poobabil pentru ca iti joaca baterie...nu iti sta calumea

| Cruceru_Razvanel_1995 a răspuns:

Si eu am un Samsung galaxi poket 5300 si mi se tot stinge din 5 in 5 minute. si nu e din baterie pentru ca bateria e originala, si nu stiu ce sa ii fac i-am dat si reset si apoi la hard

| Cruceru_Razvanel_1995 a răspuns:

Si eu am un Samsung galaxi poket 5300 si mi se tot stinge din 5 in 5 minute. si nu e din baterie pentru ca bateria e originala, si nu stiu ce sa ii fac ia-m dat si reset si apoi la hard

| cosomin a răspuns:

Asa imi face si mie si nu stiu nici eu ce sa fac