| 122324354453465 a întrebat:

De ce mi se restarteaza pc-ul cand incerc sa instalez driver-ul de sunet? cum pot rezolva aceasta problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru protectia sistemului se restarteaza, driverul nu este compatibil cu placa audio sau intra in conflict cu altul. Daca s-ar instala pana la capat te-ai alege cu un blue screen of death.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Driverul ce vrei sa il instalezi nu e cel optim pentru calculatorul tau. foloseste un program tip Driver Genius in cazul in care nu stii exact ce drivere trebuie instalate.

| LTAA a răspuns:

Driver incompatibil!
"FUNDA te rog!"

| dodoc a răspuns:

Foloseste un program ca driver checker
daca nu merge inseamna ca e ori sist de operare
sau e de la unitate si mie mi se tot restarta poti sa o uret si tu

| Kamikaze0150 a răspuns:

Nu instala driver-ul de sunet sau incearca alt driver... FUNDA te rog!