| florinflorin14 a întrebat:

De ce nu gaseste cs servere la internet

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea inteleg intrebarea. Dar scrie in consola (deschizand`o cu `) connect si adresa serverului pe care vrei sa intri. Iti recomand sa dai connect cs.net-mania.ro. E un server ca lumea. Bafta

3 răspunsuri:
| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Poate ai o problema cu netul sau cs pe care l-ai facut te poti juca doar daca ai anumite ipuri. te sfatuiesc sa faci alt cs

| sandy a răspuns:

Sau connect grasu.laleagăne.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu ce trebuie sa faci. Descarca de aici http://www.filehost.ro/435215/MasterServers_vdf/ ( MasterServers.vdf ). Dupa ce ai descarcat, deschide folderul in care ai instalat C-S, pe urma intra in folderul "platform", pe urma intra in folderul "config" si inlocuieste MasterServers.vdf care se afla deja acolo, cu cel nou, pe care l-ai descarcat. Acum ar trebuii sa mearga si in caz daca tot nu merge ( ma indoiesc ca nu o sa mearga ) cauta iar un alt MasterServers.vdf pe internet si fa cum ti-am spus, OK !