| Zaharia_Mihai_1997 a întrebat:

De ce nu imi apare sa refac partitiile?
Va rog ajutati-ma :( Dau FUNDA!
http://tinypic.com/r/rcu2he/8

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Pai si tu cum crezi ca te lasa sa-l formatezi, daca ii dai "format" e ca si cum i-ai spune sa se sinucida. Nu poti instala sistemul de operare in timp ce ruleaza instalarea. E logic ca nu-ti permite. Fa-l pe un dvd si o sa-ti mearga.Sau pe un stick.

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai vreo imagine de recovery acolo sau cum? Ar trebui sa-ti dea optiunile de format, delete etc.

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru CM7YRE):

Imaginea am facut-o acum dar nu imi apare sa le refac.

| CM7YRE a răspuns (pentru Zaharia_Mihai_1997):

Ori nu ai dat la custom, https://www.youtube.com/watch?v=hZivYMA2qRA ori problema vine din dvd-ul cu windows.

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru CM7YRE):

Pai nu am dvd-ul bagat... e descarcat dupa site-u official.

| CM7YRE a răspuns (pentru Zaharia_Mihai_1997):

Si rulezi din imaginea montata cu daemon tools? Sau direct din setup-ul descarcat?

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru CM7YRE):

Din imaginea montata cu Power iso, dupa ce am montato mi s-a deschis instalu.

| Zaharia_Mihai_1997 explică (pentru CM7YRE):

Aaa, de asta nu stiam, iti multumesc happy

| CM7YRE a răspuns (pentru Zaharia_Mihai_1997):

Cu placere

| CM7YRE a răspuns (pentru Zaharia_Mihai_1997):

Pai si tu cum crezi ca te lasa sa-l formatezi, daca ii dai "format" e ca si cum i-ai spune sa se sinucida. Nu poti instala sistemul de operare in timp ce ruleaza instalarea. E logic ca nu-ti permite. Fa-l pe un dvd si o sa-ti mearga.Sau pe un stick.