| Cristi_Nechitoi_1984 a întrebat:

De ce nu imi merge sa imi dezactivez parola de la tableta? Ma refer la parola aia de blocare ecran.
Cand vreau sa imi schimb securitatea(sa imi pun model de deblocare sau pin) acolo unde scrie nicio securitate scrie asa:
Dezactivat de administrator, de politica de criptare saj de spatiul de stocare acreditarilor.

Funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Setari > Securitate > Fara nu iti cere deblocarea, Foarte mult ramane asa daca ai instalat 4.1.1

| Miree a răspuns:

Umblă şi tu la setări.