| haidipa a întrebat:

De ce nu imi merge wireless-ul? imi apare internet acces dar cand intru pe net sau mess nu-mi merge? VA rog ajutati-ma!

9 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Poate n-ai semnal sau poate nu l-ai instalat,

| haidipa explică (pentru DiannaDia):

Pai semnal am excelent ca e de 300mb!
Poate e din cauza asta ca netu e de 100mb iar wirelessul de 300?

| haidipa explică (pentru DiannaDia):

Semnal am pana si afara!

| Predator30 a răspuns:

Precis nu l-ai instalat.

| Gabi20CM a răspuns:

L-ai instalat?

| krisztinapisi a răspuns:

Se putea sa nu-l fi instalat dar daca iti mergea si s-a intrerupt inseamna ca cineva l-a blocat si iti trebuie codul.

| haidipa explică:

Apropo l-a luat cineva acasa la el si mergea, la adus pe al lui la mine lainstalat si nici ala nu mergea

| Iunikaaa a răspuns:

Pai! Intri de pe telefon, nu-i asa?
Daca da probabil ca nu ai platit ca si pe un telefon al unui prieten face asa!
Daca nu intri pe telefon nu stiu!

| haidipa explică (pentru Iunikaaa):

Pe telefon nu stiu daca merge chiar o sa incerc!