| ancuta20 a întrebat:

De ce nu imi pot actualiza ios-ul pe iphone 4?
Cand dau pe,,Actualizare software" scrie asa:,, IOS 7.1.2. Software-ul dvs. este la zi".

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da cate update-uri vrei sa mai ai la iphone 4. E un telefon vechi, lansat in 2010... are 5 spre 6 ani deja. S1 la android gingerbread(2.3.6) s-a oprit, adica 2011 cu update-urile. La iphone, inca a tinut foarte foarte bine.
Dac vrei ios 9, cumpara un iphone 4s sau superior. Daca vrei ios 10, de la 5 in sus.

| TMAIGL a răspuns:

Poate ai cydia

| oliviascarlett a răspuns:

Înseamnă ca e deja actualizat, deci nu mai ai de ce sa încerci sa il actualizezi tu. big grin