| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi vede aparatul foto pozele care le pun din aparat pe pc? am la laptop cititor de carduri si am pus acolo cardul de la aparat, am copiat pozele si cand deschid aparatul nu mi le citeste! poate sa ma ajute cineva va rog e urgent! sau cum pot altfel sa pun poze din pc pe aparat? am incercat si cu cablu usb dar nu reusesc! poate sa ma ajute cineva cu team viewer?

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Orice aparat foto are un CD(DVD) care contine softul(aparatul de 'pricepere', de intelegere intre computer si divice-ul respectic(ap. foto)... daca nu? se gaseste pe internet daca-i dai si marca, adica ca sa nu se fure, trebuie sa consfintesti ca l-ai cumparat legal.