| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa instalez un antivirus, imi tot arata ceva de toggle toolbar, am intrebat pe mai multa lume ce e si nu au stiu ...am incercat sa-l dezinstalez si nu am putut mia inchis pc`ul? ajutati`ma va multumesc

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Daca mai ai un antivirus instalat nu prea merge! Asigurate ca nu mai ai nici un antivirus instalat.

| Augustinn a răspuns:

E corect daca mai ai un antivirus instalat nu poti instala altu... dar eu am patit altceva nu aveam defel antivirus si normal ca era plin cu virusi calculatorul, am cumparat antivirus si cind am dat sa instalez nici nu-ti venea a crede! virusii nu dadea voie sa instalezi antivirusu, am scos HDD m-am dus la un prienten si l-am curatat. dupa asta totul a fost OK!