| costy20 a întrebat:

De ce nu ma pot conecta la yahoo messenger de pe un tel cu android? Scriu id, parola ..se conecteaza pe urma apare ca se incarca contactele sta cam 5 minute si dupa eroare.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In eroare ce scrie?

| costy20 explică (pentru neluL):

Autentificare nereusita...

| neluL a răspuns (pentru costy20):

Daca esti conectat si pe pc sau alte deviceuri in messenger, deconecteaza-te si apoi incearca sa te conectezi pe acest telefon.

| costy20 explică (pentru neluL):

Tot nu merge... Pe tableta a mers imediat sa ma conectez dar pe tel nu merge

| neluL a răspuns (pentru costy20):

Internetul merge pe telefon? Poate nu este configuratia buna pe el sau inchide si deschide telefonul apoi incearca sa te conectezi.