| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai pot deschide albumele prietenilor de vreo 2 sapt pe Facebook? vad numai fotografiile recente dar cand dau pe albume cu fotografiile de profil, coperta, de pe mobil etc nu se deschide nici una?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate esti pus pe "interzis" din ceva motiv.

| Steauafcsb a răspuns (pentru Bula):

Imposibil.si vecinii meu m au pus pe interzis...aici vorbim te toti prietenii! daca dau pe album de poze, imi da eroare...la unele albume daca dau din google chrome in spate si n fata de cateva ori, mai pot deschide cate vreun album.

| untu a răspuns:

S-ar putea ca albumele cu pozele sa fie blocate pentru a nu vedea altii din public! Incearca sa-ti trimita z[ din nou amicitia, te va accepta si o sa vezi din nou pozele fiecarui prieten!