| ImperyusX a întrebat:

De ce nu merg anumite jocuri cum ar fi Subway Surf/Temple Run pe Samsung Galaxy GIO? La cerintele jocului (subway surf) spune ca trebuie minim Android 2.3.3 iar eu i-am facut up la 2.3.6... de ce nu-mi merge?

1 răspuns:
| keepcalm1232 a răspuns:

Pai degeaba este androidul dar ca si configuratie galaxy gio nu este compatibil cu aceste jocuri prea putin ram, jocul are cerinte de android asa de mic deoarece si un galaxy s2 are android 2.3.5 din fabrica