| Gaylord a întrebat:

De ce nu merge chatul?

7 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Pentru ca esti un gay.

| FreakyFred a răspuns:

Pentru ca n-are picioare! rolling on the floor
Pentru ca esti un gay si gayii n-au voie pe chat!
Hai, du-te pe pustii impreuna cu niggas din spatele tau si scapa sapunu acolo, n-o mai arde la modu "destept" pe TPU...

| ProjectJackpot a răspuns:

Vad ca nu te lasi! GAytatea ta absoluta iti impiedica creierul sa gandeasca.Nu ti-am mai zis de 100 de ori ca gayii nu au voie pe chat.Chatul TPU este foarte smecher, el te-a mirosit ca esti gay! Chiar daca ai fost foarte "discret"...(al naibii de ironic).

| Gaylord explică:

Pentru ca n-are picioare XD Tare frustrati mai sunteti...

| FreakyFred a răspuns:

Hmm. miros de gay cu probleme mintale.

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Mda. e gay tot un om ca voi este straight face ce daca e gay fiecare e cum vrea.

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Ce tot il respingeti asa doar pentru ca e gay el cum credeti ca se simte?straight face la urma ormei tot om ca ceilalti oameni de pe pamant estestraight face fiecare om face ce vrea cu viata lui.