| PuFiLiCi98 a întrebat:

De ce nu merge Facebook sau merge greu?

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai memorie mica adica rami (minim 2 gb sa mearga fara probleme) sau s-ar putea sa ai vreun virus ori cand navighezi nu deschide zeci de file cu facebook ci doar una

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problemele sunt la tine nu la Facebook.La mine merge bine.

| Chαяtreux a răspuns:

Da-i sis la browser la TOOLS-CLEAR RECENT HISTORY-si vezi sa fie bifat COOKIES si CACHES si apasa 'Clear Now' happy

| larrii a răspuns:

Mie imi merge, poate iti merge tie greu pc-ul.

| raresbarbier a răspuns:

S-ar putea sa plin c sau d sa upic de curat prin pc si dupa aia va merge fara probleme.

| Iulian922 a răspuns:

Poate are virusi?

| DarkGirl92 a răspuns:

Se poate sa fi luat virusi de la aplicatii, etc, sau e prea aglomerata reteaua.Incearca sa intri noaptea sa vezi daca merge mai bine.winking

| Ingeras_Marielena_1997 a răspuns:

La mine mai vrea si nu stiu ce are de la un timp u mai pot scrie bine iar chat-ul apare decat jos in stanga si nici ala nu merge bine si nu sunt singura mai sunt o gramada...