| RauL8229 a întrebat:

De ce nu merge filezilla? Am server de metin, port map pornit, server-ul merge perfect, navicat-ul merge, dar filezilla nu merge, de ce? parola am bagat-o exact cum scrie cel de la care am luat sv-files. ce pot face?

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Am facut setarile la filezila.
Filezila=Edit=Settings=Connections
Iar in partea stanga scrie Timeout in secounds in loc de 20 pune 100 dai ok si gata.
Scrie datele de logare portul 22 si dai connect si se connecteaza.

Default Setarile la filezila iti baga Timeout 20 sec dar pentru Metin2 trebuie schimbat in loc de 20 in 100 (ca pui ip.100).
Mult Succes!