| scibik a întrebat:

De ce nu merge sa descarc nimic de pe internet? Am un leptop 'Acer aspire 5742ZG' si windows 7 de 32bit si nu vreau sa il schimb. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| HyenaV2 a răspuns:

Daca ai fi mai clar ar fi perfect. Pot fi milioane de probleme diferite. In mprimul rand verifici daca data si ora sunt puse corect. In al doilea rand incerci sa descarci ceva cu 'open in new file'. In al treilea rand te cauti de virusi (purici, paduchi si capuse). In al patrulea rand, cauti pc-ul de virusi happy GG WP