Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2920619intrebari
Quiz-uri TPU
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
27 Mai
SATI 292.962AFISARI
149.473VIZITE
133.255V. UNICI

De ce nu merge sa downloadez nimic dp internet explorer? mentionez ca am reinstalat windows-ul si nu merge sa descarc alt browser.sad pls help... FunDa!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    a răspuns:

Pentru ca e internet explorer. glumeam. ai undeva un pop-up blocker iti apare chiar sub url o bara in plus cand vrei sa downloadezi ceva. ai trebuie sa dai pe ea sa allow pop up. si atunci iei chromelaughing

• 8 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • a răspuns:
    Teoretic ar trebui să ai o bară sus unde să te avertizeze că încerci să descarci ceva.Setează allow și totul va funcționa.Și cam asă este IE e praf și te mai controlează ce descarci și ce instalezi în pc prin acel smart scree filter ce la wingozu 8 e complet desăvârșit, și culmea că oamenii mai și plătesc pentru asta, dar nici chrome-ul nu e mai breaz că dă crash-uri peste crash-uri, neoptimizat pentru navigare rapidă și foarte instabil.
    Dacă vezi că nici cum nu te lasă atunci de la alt Pc descaecă un kit cu Modzilla firefox și instalează-l.E cel mai ok borwser din câte am testat și folosit.Succes
  • a răspuns:
    Ciudat, stiam ca IE este foarte nasol si varza, dar nici asa, chiar nu stiu ce are, eu am kitt-ul de Google Chorme pe stick-ul cu programele pe care le bag dupa reinstalarea Windows-ulu deci nu mai deschid nici macar IE.

Mai incearca inca o data sa downloadezi de aici Google Chrome:
    https://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/

Daca nu merge, de pe alt PC copiaza install-ul pe un stick si apoi pe PC-ul tau.
  • a răspuns:
    Daca ai nelamuriri, da-mi un mesaj
  • a răspuns:
    Si eu am patit la fel cand mi-am luat calculator nou...vezi ca trebuie sa primit cand ti-ai luat calculatorul un CD cu drivere.trebuie sa-l instalezi mai intai pe ala si apoi merge
  • a răspuns:
    Auzi nu te chinui cu explorer instaleaza-ti maxton are spider la video-uri, la donwload merge tun
  • a răspuns:
    Descarca google frate
  • a răspuns:
    Mai bine faci asa iei un CD/USB si te duci la altcineva pe calculator si iei chrome, mozila si il instalezi atunci iti va merge FUNDA?
  • a răspuns:
    Descarca google crhome:scrii pe google
    download google chrome free si ti se instaleaza automat si la fel e si cu descacrcatu' tot automat!