| SnYcK3rS a întrebat:

De ce nu merge sa mai bag id-uri in lista de la messenger? Am instalat iar messu, am messu 11

Am mai sters si din id'uri si tot la fel.

Cand cineva ma baga in lista mi se duce automat la adress book

Cand vreau sa bag in lista imi zice : " There was an error in the server while trying to add contact. Please try again"

Asa imi zice cam de'o luna. Nu am bagat la rand mai multe id'uri in lista ca sa se intample ceva. Pur si simplu, acum 1 sapt am vrut sa adaug pe cineva si nu a mers si nici acum nu merge. De ce?

PS: am messu 11

Funda! big grin

1 răspuns:
| TheDragos a răspuns:

Am avut si eu asa.dar cu timpu nu mai am acele erori! Asteapta ceva timp si se fa reface singur!