| ☺ Smile ☻ a întrebat:

De ce nu`mi merrge mozilla firefox l`am instalat de 5 ori pana acum si cand deschid pagina imi zice Problema la incarcarea paginii si Conectare imposibil
Firefox nu poate stabili o conexiune cu serverul ro.start3.mozilla.com. va rog ajutati`ma idul meu este ellysa16. Mersi

5 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Da un update la el, poate nu folosesti cea mai noua versiune. Sus la Ajutor/Help - Cauta actualizari/Check for updates.

| piktor a răspuns:

Cu alceva poti naviga pe internet(internet explorer, opera, goocle chrome)?
nu iti blocheaza antivirusul mozilla? l`ai descarcat de pe pagina oficiala mozilla?

| Diana498 a răspuns:

Pai probabil din cauza serverului proxy...

| ☺ Smile ☻ explică:

Pai doar cu mozzil pot vedea filme online.Nu nu imi blocheaza antivirusul.

| www.filme-hd.do.am a răspuns:

Poi poate fi din windows...