| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mi se aprinde monitorul de la PC? Deci cand aprind PC-ul, monitorul ramane inchis, in schimb ledul de la monitor merge.

Răspuns Câştigător
| AllexuMax a răspuns:

Deci e problema de la cablul de alimentare care vine din Unitate, sau face ceva scurt undeva.
Poate fi si de la cablul (video) care merge din`spre monitor spre unitate.
Bafta

1 răspuns:
| 7eleven a răspuns:

Eu cred ca ai vreo defectiune tehnica. mi s-a intamplat asa ultima oara si am constatat ca ramul era prajit happy