| dariasoki a întrebat:

De ce nu pot instala Adobe flash player? Am incercat sa il descarc de pe site-ul oficial si mi-a dat ceva cu don't send, am incercat sa descarc si versiuni mai vechi dar tot nu a mers si am dezinstalat si antivirusul. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce windows ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai windows xp mergi la descarcari prinzi Adobe flash player si il tragi pe desktop dupa care incerci sa il instalezi

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Asa mis-a intamplat si mie si mi-a mers dupa ce am facut update la windows (eu am windows 7). Bafta!