| simo80 a întrebat:

De ce nu pot posta un videoclip cu poze pe facebook? imi spune ca am incalcat drepturile de autor, si cum pot face un colaj de poze care merg una dupa alta cu muzica in fundal? am incercat dar nu pot sa il distribui

2 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Muzica e de vină... ai ales o melodie aflata sub protectia legii drepturilor de autor.

| vioricavio a răspuns:

Green66 are dreptate, mai mult ca sigur din cauza melodiei.Dar poti inlocui melodia cu una oferita de you tube si care nu cere drept de autor. Iar legat de programul cu care poti face clipuri sau filmulete din poze cu muzica si text, gasesti aici un link: http://www.tpu.ro/......ul-acesta/