| bulbuc a întrebat:

De ce nu pot sa descarc fimul: Inglourious Basterds. Sunt redirectionat la link-ul upload. Daca vreau sa upload-ez ceva, o fac din proprie initiativa, nu-i asa?

1 răspuns:
| astertix09 a răspuns:

Vrei neaparat sa il downloadezi de pe pagina aia? Cauta o pagina alternativa, sau copiaza numele fisierului asa cum apare el spre exemplu ib.rar si cauta in google sa gasesti si alte pagini alte portaluri. Cauta si in www.ovguide.com si gasesti link uri catre pagini pe care sa il vezi online dar si catre pagini de unde il poti downloada.