| DoRu a întrebat:

De ce nu pot vedea pe mess ce poze au altii la avatar? Doar poza mea o vad atat. sad
Funda+vot! big grin

Răspuns Câştigător
| PeAfara a răspuns:

Se pare ca din ce in ce mai multi au aceasta problema.
Ia-ti Beta Yahoo Messenger 11, te asigur ca revine totul la normalwinking

6 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Cred ca si asta ar putea fi un raspuns:
http://www.tutorialepc.ro/......enger.html

| Spoorky a răspuns:

E de le ei nu conteaza messu eu am mess 8

| PeAfara a răspuns:

@eu
Am prieteni care au mess 8 si nu au probleme cu avatarurile.
Insa cei care au le trebuie Beta Yahoo Messenger 11 sa revina lucrurile la normal.
Eu am avut aceasta problema si s-a rezolvat cu Beta Yahoo Messenger 11winking
Si,da, e de la ei, dar nu am auzit de cazuri in care sa isi fi revenit
Deci solutia este Beta Yahoo Messenger 11
Bafta

| Ilinca a răspuns:

Doru, va trebui sa iti instalezi Yahoo Messenger 11 beta, si o sa ti-se vada avatarele (si eu am patit la fel, se pare ca cei de la Yahoo sunt de vina).

| yyyyy a răspuns:

Asta se intampla la toti...e din cauza messului ca orice mess ai avea ai prblm crying fundda?

| valy1010 a răspuns:

Sau instaleaza pluginul si o sa meargawinking